Investujte v Dubajiz pohodlia domova !!

Ktokoľvek chce investovať do cudzej krajiny, tak jedným z dôležitých faktorov, ktoré zohľadňuje, je rast ekonomiky tejto krajiny. Zaujímavosťou Dubaja je to, že všetky čísla a štatistiky naznačujú, že Dubaj bude mať v najbližších rokoch trvalý ekonomický rast. Jedným z rozhodujúcich faktorov, pre ktorý sme sa aj my rozhodli investovať v Dubaji bola skutočnosť, že Dubaj patrí v štatistikách ubytovacích portáloch ako AirbnB a Booking na 1. miesto v počte prenocovaných hostí v apartmánoch ako aj fakt, že Dubaj neukladá žiadnu daň z príjmu fyzických osôb, daň z kapitálových výnosov ani zrážkovú daň. Ročná návratnosť z prenajímanej nehnuteľnosti sa pohybuje v rozmedzí 10 až 12%.

Pri kúpe nehnuteľnosti v Dubaji je však dôležitým faktorom aj spolupráca s profesionálnym maklérom. Na odporúčania niekoľkých známych sme sa skontaktovali Veronikou Plichtovou mladou slovenskou realitnou maklérkou žijúcou v Dubaji. Po niekoľkých videotelefonátoch sme boli "zasvätí" do celého procesu kúpy nehnuteľnosti, ktorá v konečnom dôsledku je jednoduchšia ako kúpa nehnuteľnosti na Slovensku. Investovanie do nehnuteľností v Dubaji možno rozdeliť na dve formy - na kúpu už hotového objektu alebo na kúpu projektu vo výstavbe. My sme sa rozhodli využiť obidve možnosti. Samotné obhliadky bytov sme realizovali tiež len prostredníctvom videohovorov a následná zmluvná dokumentácia prebehla prostredníctvom kuriéra. Odovzdanie bytu, prehlásenie energií ako aj jeho následné zariadenie takisto zrealizovala na základe plnomocenstva Veronika.

Ďalšou výhodou spolupráce s Veronikou bola skutočnosť, že spolu so svojou kamarátkou Monikou - tiež slovenkou žijúcou v Dubaji prevádzkujú v Dubaji aj spoločnosť zaoberajúcu sa následným prenájmom a starostlivosťou o apartmány. Apartmán nám zariadili v štýle najmodernejších trendov a zaradili do ponuky na prenájom cez rezervačné systémy airbnb a booking.

Pri investovaní do kúpy rozostavaného projektu je výhodou nižšia cena oproti už postaveným objektom a možnosť variabilneho rozloženia splátok na viac rokov /niekedy dokonca viete nehnuteľnosť splácať niekoľko rokov aj po jej dostavaní a v podstate zvyšné splátky financovať už z jej prenájmu/.

Veronika Plichtovárealitná maklérká žijúca v Dubaji

Pozrite si krátke video o Veronike, ktorá Vás "zasvätí" do celého procesu kúpy nehnuteľnosti, ktorá v konečnom dôsledku je jednoduchšia ako kúpa nehnuteľnosti na Slovensku.

KONTAKT:
Whatsapp+971 58 581 1084
Mailplichtovav@gmail.com

INFORMATÍVNA PONUKA


MIAMI DUBAI

MIAMI DUBAI s privátnym bazénom v každom byte

Lokalita: JVC / 10 min. od pláže
Stav: vo výstavbe
Cena: od 300.000.- EUR
           za 2i apartmán

Financovanie:
25% pri rezervácii, zostatok po 1% mesačne
LIV LUX Dubai Marina

LIV LUX Dubai Marina

Lokalita: Marina / pláž
Stav: vo výstavbe
Cena: od 480.000.- EUR
           za 2i apartmán

Financovanie:
splátky počas výstavby
EMAAR Beachfront

EMAAR Beachfront

Lokalita: na pláži
Stav: dokončené
Cena: od 300.000.- EUR
           za Studio / 1i apt.
DAMAC Maison Privé

DAMAC Maison Privé

Lokalita: centrum pri Burj Khalife
Stav: dokončené
Cena: od 260.000.- EUR
           za Studio / 1i apt.
REVA residences

REVA residences

Lokalita: centrum pri Burj Khalife
stav: dokončené
Cena: od 280.000.- EUR
           za 1i apartmán s terasou
STUDIO apartmán v Maríne

STUDIO apartmán v Maríne

Lokalita: Dubai Marina
Stav: dokončené
Cena: od 200.000.- EUR
           za studio 34 m2 s balkónom